Unibet, Bet365 – online stávkovanie

unibet SlovakiaZatiaľ čo Wilder naviguje v Northamptone na to, čo sa môže stať najlepšou kampaňou za tri desaťročia, chaos sa odrazil od ihriska. Nikto v klube to nepripustí, strach z Jinx zostáva silný, ale povýšenie z Ligy 2 už vyzerá ako bezpečná stávka vďaka 13-bodovému vankúšu tímu Bet365 štvrtého umiestnenia. Je to pozoruhodný výkon pre klub, ktorý sa v októbri objavil odsúdený. ​​

Vtedy sa pod bývalým predsedom Davida Cardozou stretol klub s likvidáciou.Dni pred súdnym pojednávaním, ktoré by mohlo napísať koniec 119-ročného klubu, dohoda bola konečne rozdelená medzi Cardoza a Kelvina Thomasa, bývalého Bet365 majiteľa Oxfordskej United, ktorý najal Wilder na štadióne Kassam v roku 2008.

p> Thomas uhradil šesťmístný dlh spoločnosti Revenue & amp; Colné úrady odmenili ostatných veriteľov a zostávajú v diskusiách so stavebnou spoločnosťou o dokončení polotovaru na svojom štadióne Sixfields. Existujú taktiež plány na začatie výstavby vyhradeného tréningového priestoru. Cardoza medzitým bola minulý mesiac zatknutá a obvinená z Bet365 obvinení zo zneužitia finančných prostriedkov z úveru vo výške 10,25 miliónov libier na výstavbu stánku.Z úzkeho odvrátenia tejto katastrofy sa objavil pocit príbehu. Opustená oceľová stavba sa objavuje nad zemou ako pripomienka toho, čo klub prešiel, ale Wilder, šťastný, že sa zameriava len na futbal znovu, sledoval jeho tím stúpa. “Nad nami sme dlho viseli veľký oblak,” hovorí. “Pokúšate sa zamerať sa na futbal, ale každá tlačová konferencia sa premenila na rozhovor o stánku, neplatenie miezd a budúcnosť klubu. Nežijeme v bunkri, takže bez ohľadu na to, ako si chcete udržať svoju Unibet myseľ na futbale, Bet365 hovorí sa vždy obráti na problémy z ihriska. ”

Vzhľadom na neistotu, tím posilnil a odišiel z ich posledných 15 zápasov do ligy.Teraz Wilder hovorí o “ukončení práce” a hoci nesúhlasí, ďalšie tri hry sa objavujú v definícii. Od soboty v Leyton Orientu čelia tri tímy s propagačnými ašpiráciami vrátane Oxfordu, ktorých on vedený späť do futbalovej ligy, v nasledujúcich 10 dňoch, a čistý zámok by Unibet online stávkovanie otvoril takmer neporovnateľnú medzeru bez play-off pozícií. Wilder zostáva nadšený, že znižuje význam.

“Počas tretej sezóny bude veľa odpadkov rozprávaných tímami, ktoré sa snažia vyvíjať tlak na nás,” hovorí. “Vyvíjame dostatočný tlak na seba, aby sme vyhrali hry. Máme skvelú pozíciu a ďalšie tri zápasy sú proti tímom, ktoré musia zvíťaziť, ale z nášho pohľadu sa nič nemení. “Čo nás učí v prípade Northampton Town o úlohe fanúšikov vo futbalových Unibet kluboch?Prečítajte si viac

Je pre manažéra prekvapením, že ich vidí v takej sľubnej pozícii. “Vždy som si myslela, že by sme mohli dosiahnuť. Mali sme očakávania, ale cítime, že sme trochu dierujeme. Ale ak sa pozriete na hráčov, ktorých máme, je to dobrá hodnota, že sme ich pritiahli do klubu. “Wilder stále každodenne cestuje zo svojho domu v Sheffielde a zdieľa jazdu s jeho asistent, Alan Knill. Zdá sa, že je nevýhodné, ale žil v Oxforde, Wilder rozhodol, že žije ďaleko od klubu mu vyhovuje viac. Jeho vášeň pre prácu zostáva rovnako silná ako kedykoľvek predtým. “Som s ňou spokojný, pretože je to pracovná dochádzka. Práca vás spotrebuje, zriedka vás opúšťa. Táto cesta sa zriedka strávila rozprávaním o Big Brotherovi alebo Donalde Trumpovi, vráti sa okolo futbalu.

“Úloha je vždy s vami, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.Hral som viac ako 400 hier ako hráč a výhry nie sú tak vysoké, keď vyhráte, a keď ste hráč, nízka úroveň nie je tak nízka, keď dostanete porazený. Je to skutočne špic a pokles ako manažér. Bez ohľadu na to, koľko rokov ste v nej, je to strašný pocit, keď nemáte výsledok. Keď dosiahnete výsledok, prirovnávam sa k Silvestra. ”

Je ťažké si nevšimnúť zvuk okolo klubu a medzi hráčmi a fanúšikmi bol vytvorený impregnovaný zmysel pre komunitu. Tento týždeň hráči mali bičové kolo pre celoživotného fanúšikov, ktorý bol paralyzovaný z krku nadol už od dvoch rokov a jeho domáci boli zlikvidovaní s ukradnutým počítačovým vybavením. Stretne sa s tímom v piatok, kde mu poskytne peniaze na to, aby zotavil to, čo stratil.Malé gesto, ale stojí za zmienku pre skupinu hráčov, ktorí majú svoj vlastný podiel na problémoch. Na parkovisku je viac Opel než Porsche, ďalšia pripomienka, že sú ďaleko od toho, aby boli milionári. Ich mzda bola v októbri pokrytá Združením profesionálnych futbalistov a bez únií by platby za hypotéku a účty by nezaplatili.

“Musíme pracovať,” hovorí Wilder. “Našťastie hráči majú za sebou skvelú organizáciu, ktorá bola v súvislosti s touto situáciou vedená. V čase krízy sa dostanú na taniere a hráči môžu byť veľmi vďační za to.Pracujeme na ľuďoch a mali sme dve možnosti: ležali sme, nechali nás ovplyvňovať, alebo pokračovať a robiť to najlepšie z našich schopností.

“Hráči pochopili všetko, čo sa deje a podarilo sa sústrediť na to, aby robili čo najlepšie ako tím, aby udržali beh. Fanúšikovia videli záväzok hráčov. Existuje veľa kecy o futbalistoch, ktorí sú kočovníci, ale keď sa dostanete do klubu a vytvárate ducha, nie je pochýb o tom, že hráči chcú dobre robiť svojich spoluhráčov a klub. “Facebook Twitter Pinterest Barry Lines z Northampton Town , vpravo, sleduje loptičku do siete, ale “cieľ” nebol odmietnutý proti Fulhamovi v Division One na County Ground, Northampton v roku 1966.Foto: Popperfoto / Getty Wilder vyhral dvakrát manažéra ligy dvakrát v tejto sezóne, ale nezachovával ani jednu z ocenení vo svojej kancelárii. Nemá záujem o osobné ocenenia a nechá ich v hlavnej kancelárii klubu. Zameriava sa výlučne na dokončenie toho, čo začal, a vyzdvihnutie klubu do ligy jedna. “Nie som po patu na chrbte o tom, čo som urobil, alebo to, to a ono.”

Jeho úspech viedol k mnohým prepojeniam s prácou vo vyšších divíziách, naposledy voľné miesto v Rotherham United, klubu, ktorý hral v polovici 90. rokov viac ako 100 krát.Ale nemalo by zmysel nechať vzostupný mobilný klub po prežiti ťažkých časov. “Nemôžem zastaviť ľudí hovoriť a spojiť ma s tímami som hral,” hovorí, “ale Nevidel som veľa spojení, keď sme sa pred rokom stretli a pokúšali sme sa zmeniť klub. To ide ruka v ruke, keď vyhráte hry a ako manažér prechádzate cykly. Vo víťazných cykloch ste spojený so všetkým, alebo ak stratíte niekoľko hier na odrazoch, hovorí o tom, že idete. Práve som položil hlavu a pokračoval v tom. “