Už som si myslel, že je to gól, povedal o prvej strele Bet365

Záložník Bořek Dočkal sa v 63. minúte sobotňajšieho zápasu kvalifikácie majstrovstiev sveta v Nemecku postaral o prvú českú strelu na bránku, domáci gólman Manuel Neuer ale jeho pokus pod brvno reflexívne vyrazil. Aj kvôli tomu česká reprezentácia Bet365 prehrala na pôde obhajcov titulu jasne 0: 3. Dočkal ľutoval hlavne toho, že jeho celok po zisku lopty o neho zasa rýchlo prichádzal.

“Už som si myslel, že je to gól, pretože z môjho pohľadu Neuer vyplával balón celkom neskoro. Nemal moc času reagovať. Obstřelovat som hráčov. Bol to od neho skvelý reflex. to, že bola skoro 70.minúta, dovtedy nemal žiadnu prácu a urobil takýto zákrok, ukazuje jeho veľkosť, “ povedal po zápase Dočkal.

Sparťanský stredopoliar nebol zaskočený, že súper tak jasne Bet365 dominoval. ” Hrali sme pred rokom priateláku so Spartou proti Dortmundu, tak som plus mínus vedel, že to bude niečo podobné. Majú skvelú Bet365 online stávkovanie rotáciu hráčov a vždy tam niekto vypláva, “ podotkol dvadsaťosemročný stredopoliar.

” My sme chceli podať čo najlepší výkon, aby rozdiel medzi oboma tímami, ktorý je jasný už na papieri , bol čo najmenší, pokiaľ možno. Aby sme im to naším výkonom čo najviac znepríjemnili. Kvalita na každom poste ako hráčska, tak individuálne, je u nich Bet365 obrovská.Každý moment volí správne riešenie, “ ocenil hru majstrov sveta Dočkal.

Spätne ho mrzelo predovšetkým to, že český celok zbytočne rýchlo strácal lopty. ” To je vec, o ktorej si môžeme povedať, že sme v tom chceli byť lepší. Že nás budú prehrávať, to sme vedeli, ale vedeli sme, že keď stratí loptu, tam je šanca. Že keď urobíme dobre prechodovú fázu, tak by sme mohli byť nebezpeční. V tom sme jednoznačne mole byť lepší, “ pripustil.

” Hlavne v prvej polovici tam boli tri štyri situácie, že keby sme tie akcie rozbehli lepšie, tak by z toho vzniklo tri na tri, alebo štyri na štyri. Čo sú zaujímavé Bet365 akcie. Keď sa niečo také s takým tímom naskytne, musí sa to využiť lepšie. Ale je to ťažké.Dlho vás drží bez balóne a vo chvíli, keď ho získate, netreba sila to urobiť lepšie, “ doplnil Dočkal.

Český tím má po dvoch zápasoch kvalifikácia jediný bod a Dočkal je jasné, že utorkovej domácej duel s Azerbajdžanom už bude kľúčový. Súper totiž porazil Nórsko a Bet365 má šesť bodov rovnako ako Nemci. “Pre nás bol to bol jeden z kľúčových zápasov, bez toho aby získali body. Ak chceme hrať o postup na majstrovstvá sveta, nezostáva nám, že takéto zápasy doma zvládať, “ dodal.

zdroj: Bet365 stávková kancelária